Badania psychologiczne i lekarskie

Przed wejściem do samochodu

Bez względu na to, czy chcecie global warming in essay Państwo w przyszłości robić kursy na prawo jazdy kategorii D czy też po prostu ukończyć kursy prawo jazdy na samochody osobowe, czeka Was bardzo odpowiedzialne zadanie – będziecie uczestnikami ruchu drogowego. Każdy, począwszy od pieszego, przez rowerzystę, po osobę, która wyjeżdża na drogę samochodem, musi mieć świadomość tego, w jak poważnej sytuacji znajduje się za każdym razem, kiedy podejmuje decyzje na drodze. Bez względu na to, na jakie kursy prawo jazdy uczęszczacie, musicie przejść badania lekarskie, a w niektórych przypadkach także badania psychologiczne. Nie musicie jednak szukać osoby, która takowe badanie przeprowadzi – wszystkim zajmuje się nasza szkoła jazdy.

Obowiązek badań psychologicznych

O ile badania lekarskie to obowiązkowy punkt kursu prawo jazdy każdej kategorii, o tyle te psychologiczne dotyczą tylko konkretnych grup. Poddać się im muszą wszystkie osoby ubiegające się o kierowanie tramwajem lub starający się o uprawnienia do jazdy kategorii C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D oraz D+E. essay on the civil rights movement blog Co ważne jednak, nie są to wszystkie osoby, których wymóg dotyczy. Nie inaczej jest w przypadku osób, które wcześniej ukończyły z powodzeniem kursy prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B1, B, B+E i T, a utraciły je z różnych powodów. Decydując się na propozycję naszej szkoły jazdy, macie pewność profesjonalizmu ze strony każdego z naszych pracowników.

 

Badanie psychologiczne na wszystkie kategorie – 150 zł