Ośrodek Szkolenia Kierowców – o nas

Poznaj naszą szkołę jazdy

Wyszkoliliśmy setki kierowców!!!


Zadowoleni klienci

Po wielu latach naszej pracy i działalności możemy z dumą potwierdzić, że najważniejszy jest dla nas klient.

Wysoka zdawalność

Za duże zaangażowanie i wysoką zdawalność otrzymaliśmy prestiżową nagrodę dla najlepszego Ośrodka Szkoleniowego Kierowców w Nowym Sączu.

Wykwalifikowana kadra

W naszej szkole jazdy pracują osoby, które zapewniają najwyższy poziom wiedzy i umiejętności np. w czasie kursów prawa jazdy na samochody osobowe.

Bezstresowe szkolenie

Naszą domeną jest bezstresowe podejście do szkoleń. Wyznajemy zasadę, że najlepsze efekty przynosi nauka, która łączy elementy przyjemne z pożytecznymi.

Baza pojazdów i plac

Do dyspozycji uczestników kursów na prawo jazdy mamy pojazdy szkoleniowe takie same, jak przy składaniu egzaminu. Posiadamy własny plac manewrowy zapewniając tym samym kompleksową obsługę naszych klientów.

Dobre ceny

Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę szkolenia od zapisu do zdania egzaminu. A to wszystko w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy również do skorzystania z naszych zniżek i rabatów!


Nasza specjalizacja

Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców powinien mieć swoją specjalizację, w której będzie osiągać najlepsze wyniki. Prawdziwą satysfakcję przynoszą nam ci kursanci, którzy są zadowoleni z naszej szkoły i polecają nas jako ośrodek, w którym warto zdobywać szlif kierowcy. Prowadzimy zarówno kursy prawo jazdy na auta ciężarowe, jak i kursy prawo jazdy na samochodowy osobowe.

Dla nas najważniejsze są wyniki Waszych egzaminów. Z kolei zdawalność w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

Kategoria B
95.6%
Kategoria A2
94%
Kategoria C
98%
Kategoria E
97%
Pozostałe kategorie
94%

Mitsubishi COLT

Mitsubishi COLT - samochód do szkoleń w kategorii B.

Renault Midium

Takim pojazdem szkolimy przyszłych kierowców w kategorii C.

Suzuki Gladius

Motocykl wykorzystywany do szkolenia kierowców w kategorii A2.

Plac manewrowy

Nasz plac manewrowy - tu szkolimy przyszłych kierowców lub tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności dzięki kursom doszkalającym.